Balıkesir'de Sporun Adresi

MUSTAFA UĞUR: “EKSİKLERİN GİDERİLMESİ LAZIM”

TFF 2’nci Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor ‘un Teknik Direktörü Mustafa Uğur, “Eksikleri giderilirse şampiyonluğun en büyük adayı Bandırmaspor olur” dedi. İkinci yarının bütün takımlar için zor geçeceğini anlatan Uğur, “Ben de Bandırmaspor adına çok kolay geçeceği kanaatinde değilim. İşte transfer sürecinde ne kadar zorluklar yaşandığını görüyoruz. Şu ana kadar zaten bir tek Feyyaz’ı kadromuza […]

MUSTAFA UĞUR: “EKSİKLERİN GİDERİLMESİ LAZIM”
11 Ocak 2018 - 18:05 'de eklendi ve 81 kez görüntülendi.

TFF 2’nci Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor ‘un Teknik Direktörü Mustafa Uğur, “Eksikleri giderilirse şampiyonluğun en büyük adayı Bandırmaspor olur” dedi.

İkinci yarının bütün takımlar için zor geçeceğini anlatan Uğur, “Ben de Bandırmaspor adına çok kolay geçeceği kanaatinde değilim. İşte transfer sürecinde ne kadar zorluklar yaşandığını görüyoruz. Şu ana kadar zaten bir tek Feyyaz’ı kadromuza katabildik. İnanılmaz bir sayısal eksikliğimiz var. Bunun için bir fedakârlık yapılır da takımın eksikleri kısa süre içerisinde giderilirse, ikinci devreyi çok rahat geçeriz ve hedefe ulaşırız diye düşünüyorum. Ama kesinlikle transfer yapılması gerektiğini düşünüyorum ”dedi.

-Transfer yapılmazsa ikinci arı zor geçer
Forvet hattında sayısal eksikleri olduğunu altını çizen Uğur, futbolcuların sakatlık, ceza ya da form düşüklüğü yaşamaları durumunda ağır bir bedel ödeyebileceklerini, bu nedenle forvet hattının takviye edilmesi gerektiğini söyledi. Bandırmaspor taraftarının takma karşı inanılmaz bir ilgisinin olduğunun altını çizen Uğur devamında şunları söyledi “Taraftardan yana bir endişemiz yok ama her şey, bütün yük belediye başkanının üzerinde. Bence Bandırma’daki bütün sivil toplum kuruluşlarının, ticaret insanlarının başkana yardım etmesi gerektiği kanaatindeyim. Yani bir kişinin omuzlamasıyla bu işin kolay kolay altından kalkılmayacağı kanaatindeyim. Bandırmaspor eksikleri giderilirse şampiyonluğun en büyük adayı olur diye düşünüyorum”

İlk Haber

SON DAKİKA HABERLERİ
Bumerang - Yazarkafe
İLGİLİ HABERLER
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.