Balıkesir'de Sporun Adresi

MAHALLE LİGİ BAŞLIYOR

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin “İmkan Bizden Oynamak Sizden” sloganıyla başlattığı Mahalle Ligi Futbol Turnuvası kapsamında ünlü isimler düzenlenen panelde bir araya geldiler. İlki 2016 yılında düzenlenen ve şampiyonların Almanya’ya, geçen yılın şampiyonlarının ise İngiltere’ye götürüldüğü Mahalle Ligi Futbol Turnuvası’nın 3.düzenlenecek. Turnuva öncesinde Balkonuk Center’da panel düzenlenirken panele Teknik Direktörler Can Cangök, Emre Aşık ile Yılmaz Vural, […]

MAHALLE LİGİ BAŞLIYOR
30 Kasım 2017 - 16:27 'de eklendi ve 59 kez görüntülendi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin “İmkan Bizden Oynamak Sizden” sloganıyla başlattığı Mahalle Ligi Futbol Turnuvası kapsamında ünlü isimler düzenlenen panelde bir araya geldiler.

İlki 2016 yılında düzenlenen ve şampiyonların Almanya’ya, geçen yılın şampiyonlarının ise İngiltere’ye götürüldüğü Mahalle Ligi Futbol Turnuvası’nın 3.düzenlenecek. Turnuva öncesinde Balkonuk Center’da panel düzenlenirken panele Teknik Direktörler Can Cangök, Emre Aşık ile Yılmaz Vural, MHK Eski Başkanı Mustafa Çulcu, TRT Spor Spikeri Cüneyt Ersan, Balıkesirsporlu futbolcu İsmail Aissati ile Spor Yorumcusu Hayri Ülgen katıldı.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
Bumerang - Yazarkafe
İLGİLİ HABERLER
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.