Balıkesir'de Sporun Adresi

‘ENGEL’ OLMADILAR

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Balıkesirsporlu ve Giresunsporlu futbolcular seremoniye zihinsel engelli çocuklarla birlikte çıktılar. TFF 1.Lig’in 14.haftasında Balıkesirspor’un Giresunspor’u konuk ettiği maçın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne denk gelmesi nedeniyle takımlar seremoni öncesinde ‘Engel olma destek ol’ yazılı pankartla çıktılar. Daha sonra çıkış tüneline geri giden futbolcular zihinsel engelli öğrencilerle birlikte sahaya tekrar […]

‘ENGEL’ OLMADILAR
04 Aralık 2017 - 13:31 'de eklendi ve 161 kez görüntülendi.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Balıkesirsporlu ve Giresunsporlu futbolcular seremoniye zihinsel engelli çocuklarla birlikte çıktılar.

TFF 1.Lig’in 14.haftasında Balıkesirspor’un Giresunspor’u konuk ettiği maçın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne denk gelmesi nedeniyle takımlar seremoni öncesinde ‘Engel olma destek ol’ yazılı pankartla çıktılar. Daha sonra çıkış tüneline geri giden futbolcular zihinsel engelli öğrencilerle birlikte sahaya tekrar geldiler.

Seremonide futbolcularla birlikte duran öğrencilerin mutlu oldukları gözlenirken, öğrenciler maç öncesinde futbolcularla bol bol fotoğraf da çektirdiler.

SON DAKİKA HABERLERİ
Bumerang - Yazarkafe
İLGİLİ HABERLER
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.