Balıkesir'de Sporun Adresi

BALIKESİRSPOR’DA KRİZ ÇÖZÜLDÜ

Balıkesirspor Kulübü alacaklarından dolayı kulübü TFF’ye veren Nizamettin Çalışkan, Abdulkadir Özgen ve Mehmet Boztepe’ye ödeme yapıldığını açıkladı. Kulüp bu sayede Nizamettin takımda kalmasını sağladı. Bir süre önce alacaklarından dolayı kulübü Türkiye Futbol Federasyonu’na veren Nizamettin Çalışkan, Mehmet Boztepe ve Abdulkadir Özgen konusu tatlıyı bağlandı. Nizamettin herhangi bir ödeme talep etmeden şikayetini geri çekerken Abdulkadir ve […]

BALIKESİRSPOR’DA KRİZ ÇÖZÜLDÜ
06 Ocak 2018 - 15:17 'de eklendi ve 121 kez görüntülendi.

Balıkesirspor Kulübü alacaklarından dolayı kulübü TFF’ye veren Nizamettin Çalışkan, Abdulkadir Özgen ve Mehmet Boztepe’ye ödeme yapıldığını açıkladı. Kulüp bu sayede Nizamettin takımda kalmasını sağladı.

Bir süre önce alacaklarından dolayı kulübü Türkiye Futbol Federasyonu’na veren Nizamettin Çalışkan, Mehmet Boztepe ve Abdulkadir Özgen konusu tatlıyı bağlandı. Nizamettin herhangi bir ödeme talep etmeden şikayetini geri çekerken Abdulkadir ve Mehmet’e de kısmi ödeme yapılarak takımda kalmaları sağlandı.

Kulüpten yapılan konuyla ilgili açıklamada; “Kaptanımız Nizamettin Çalışkan, Abdülkadir Özgen ve Mehmet Boztepe ile anlaşma sağlandı.
Daha önce alacakları sebebiyle TFF’ye başvuran oyuncularımızdan Kaptan Nizamettin Çalışkan alacaklarıyla ilgili büyük bir özveriyle herhangi bir ödeme talep etmeden şikayetini geri çekerek takımda kalırken, diğer oyuncularımızdan Abdülkadir Özgen ve Mehmet Boztepe’ye ise kısmi ödeme yapılarak takımda kalmaları sağlanmıştır” denildi.

SON DAKİKA HABERLERİ
Bumerang - Yazarkafe
İLGİLİ HABERLER
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.